ROK SZKOLNY 2018/2019

AKCJA "REKSIO"

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Przewodnicząca Zuzanna Karpeta

Z-ca przewodniczącej  Simona Woźniak

Skarbnik 

Karolina  Plata

Sekretarz 

Patrycja Zawada

"Jakże nie pisać wierszy,
jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy, za SERCE"
Tymi słowami pragniemy przekazać
podziękowania za wielką cierpliwość,
wyrozumiałość i trud włożony
w naszą edukację.

Samorząd Uczniowski

KLAPKI DLA GAMBII

Od 14 maja br. do 30 czerwca br. w naszej szkole odbędzie się akcja "Klapki dla Gambii." Zachęcamy wszystkich do wzięcia w niej udziału. Zbieramy klapki dziecięce dla małych afrykańskich dzieci; szczegóły pod adresem https://klapkidlagambii.pl/

TURNIEJ O PUCHAR SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO JENGA ROZSTRZYGNIĘTY!

W dniach 4 i 6 kwietnia Samorząd Uczniowski wraz z biblioteką szkolną zorganizował zawody w układaniu klocków Jenga. Zabawa ta miała na celu pokazanie uczniom, że można spędzić przerwę w ciszy i dobrze się bawiąc. Walka była zacięta i każdy uczestnik starał się wypaść jak najlepiej, Zwycięzcą okazał się Miłosz Motyka, który wygrał ze swoim przeciwnikiem Kamilem Liszką. Wszystkim uczestnikom naszej zabawy gratulujemy i zapraszamy na odbiór pucharu 26 kwietnia podczas apelu z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce MORE - GALERIA 2017/2018.

TURNIEJ

O PUCHAR SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

JENGA

Samorząd Uczniowski i biblioteka szkolna serdecznie zapraszają uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej do konkursu o Puchar Samorządu Uczniowskiego     i zdobycie tytułu Mistrza Jenga. Zgłoszenia u  Emilii Mateja z kl. IIgim do 28 marca br. Szczegóły dotyczące konkursu również w bibliotece szkolnej.

MARZYCIELSKA POCZTA         PO RAZ DRUGI!

W tym roku po raz kolejny bierzemy udział w akcji pod hasłem "Marzycielska Poczta." Szczegóły w zakładce poniżej.

MARZYCIELSKA POCZTA

Jengazręcznościowo-umysłowa gra towarzyska.

Z drewnianej wieży gracze kolejno usuwają z budowli dowolny klocek poniżej skończonego poziomu i układają go na górze.   Przegrywa osoba, która wyciągając klocek, przewróci wieżę.

Gra przeznaczona dla dowolnej liczby osób. Została stworzona przez Leslie Scott, a opatentowana przez Parker Brothers (Hasbro).

REGULAMIN

UWAGA KONKURS!

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs pod hasłem "Bohaterowie Niepodległej." Szczegóły                   w załączniku poniżej.

BOHATEROWIE NIEPODLEGŁEJ- REGULAMIN

Wesołych Świąt!

Samorząd Uczniowski składa wszystkim uczniom, nauczycielom  i rodzicom życzenia spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych oraz wszystkiego, co najlepsze       w nadchodzącym Nowym 2018 Roku!

AKCJA SZLACHETNA PACZKA ZAKOŃCZONA!

W dniach od 22 listopada do 6 grudnia prowadziliśmy w naszej szkole akcję "Szlachetna Paczka,"która w tym roku przebiegała pod hasłem "Lubię ludzi." Zarówno dzieci, jak i dorośli mogli zrobić coś dobrego dla innych poprzez podarowanie produktów potrzebnych wybranej rodzinie.

Po raz kolejny cała społeczność szkolna pokazała, że ma dobre serce. Udało nam się zapakować 31 paczek, dzięki czemu inni  będą mieć cudowne święta.

Składamy ogromne podziękowania dla uczniów, nauczycieli, rodziców i sponsorów, którzy tak chętnie okazali swą pomoc. Pamiętajcie, dobro powraca!

Opiekun SU - mgr Magdalena Śliwa

OFIAROM STANU WOJENNEGO ZAPAL ŚWIATŁO WOLNOŚCI

Słodki Dzień

W dniu 23 listopada br. w naszej szkole odbędzie się Słodki Dzień, w trakcie którego będzie możliwość zakupienia ciast itp.

Zabawa Andrzejkowa klasy 1-3 SP

zaproszenie

   Konkurs dla klas 1-3 SP!

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów do udziału w konkursie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Szczegóły               w zakładce MORE-KONKURSY.

Akcja "REKSIO"

W naszej szkole prowadzimy akcję "Reksio." Szczegóły w zakładce MORE-WOLONTARIAT.

ŚWIĘTO SZKOŁY

W dniu 23 października br. Samorząd Uczniowski wziął udział w uroczystości Święta Szkoły. Uroczystość poprzedzona była Mszą Św. odprawioną przez księdza Proboszcza Marka Nieciąga. Po nabożeństwie wszyscy udali się do szkoły, aby obejrzeć akademię przygotowaną przez panią Lucynę Zaczkowską oraz panią Bernadettę Zeman. Ponadto uczestnicy mogli wysłuchać pieśni przygotowanych przez chór szkolny pod kierownictwem pani Lucyny Hankus. Na uroczystości obecni byli również zaproszeni goście.

W  DNIU NAUCZYCIELA

Kochana Pani! - zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w szkole było bardzo fajnie:
i w deszczu i w słotę, w smutku i w radości,
wspierasz i uczysz życia w radości.
Dzisiaj za wszystko chcę Pani podziękować
i skromny bukiecik kwiatów podarować.

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now